Contact

Contactpersoon

Adres:
Horeca Be Pro
Rue de l'Agrafe 70 Gespstraat
1070 Anderlecht

E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Telefoon: 02 550 00 10

Fax: 02 512 66 34

Overige gegevens:

 

Chargées de projets Modules métiers / Projetleidsters Beroepsopleidingen :

- Marianna Cissé-Desseaux m.cisse-desseayx@horeca.be - assistante Isabelle Serif i.serif@horeca.be

- Céline Fesson c.fesson@horeca.be - assistante Ariel Botos a.botos@horeca.be

 

Chargée de projets Testings, Modules courts, Validation des compétences / Projetleidster Testingen, Korte modules, Vaardighedenerkenning :

- Rosana Piacentini r.piacentini@horeca.be - assistante Véronique Lecat v.lecat@horeca.be

 

Chargée de veille sectorielle et de relations avec l'enseignement / Verantwoordelijke sectoronderzoek en relaties met het onderwijs :

- Tina Turay - assistante Véronique Lecat 

enseignement-onderwijs@horeca.be

 

Conseiller en entreprise / Bedrijfsadviseur :

- Orhan Donmez bepro@horeca.be

 

Inscriptions et Accueil / Inschrijvingen en Onthaal :

-  Caroline Adam c.adam@horeca.be

 

Conseillers Actiris Consulenten :

- Hilde Theunkens h.theunkens@horeca.be

- Glodie Lunatu g.lunatu@horeca.be

- Emmanuelle Totin e.totin@horeca.be

 

Responsable du pôle chercheurs d'emploi et enseignement / Verantwoordelijke voor de pole werkzoekenden en onderwijs :

- Kerstin Isselhorst k.isselhorst@horeca.be

 

Coordinatrice / Coördinator :

- Nancy Lambelé n.lambele@horeca.be

 

Directrice :

- Mathilde Vankerkhoven m.vankerkhoven@horeca.be

 

Assistante de direction / Directiesecretaresse :

- Laurence Melkenbeek l.melkenbeek@horeca.be

 

Chargé de Communication :

- Wim Oscé w.osce@horeca.be

Download gegevens als: vCard